KONST / Litografier / Färglitografi 9884244
nr 988 4244
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), 258/310, signerad, motivet: 38x45
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:46:57
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
19 okt
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg
nr 988 4244
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 19 oktober 2015 |
19 okt
Harald Lindberg